KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14409028
nr 1440 9028
W H Waring, Signerad, plöjning. Olja på duk, 50x90, yttermått inklusive ram: 76x117 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:52:21
20/12 19:47:21